SMS.cz Bonus

Co to je?

Dostáváš rád dárky? Pokud ano, tak právě pro tebe je určena služba sms.cz bonus. Za využívání služeb portálu sms.cz budeš dostávat body. Nasbírané body si můžeš vyměnit za zajímané věci, služby či slevové poukázky.

Za co získám body?

Za navštěvování jednotlivých služeb portálu sms.cz (kultura, seznamka, aukce, horoskopy, zasílání sms zpráv zdarma...), za hraní nej her, za hodnocení fotek uživatelů, za psaní příspěvků v Diskuzích a za zasílaní emailových zpráv. Více bodů získáš za zasílání placených sms, log či melodií na mobil a za napsání minimálně 300 znakového komentáře k filmu.

BONUS AKCE 100 BODŮ: Vyplň a nastav si v profilu seznamky, že se chceš seznámit, napiš svou představu o partnerovi a nahrej vlastní foto do fotogalerie. Osobní profil musí být alespoň z 50% vyplněn.

Co mám udělat, abych začal sbírat body?

Musíš se zaregistrovat na sms.cz. Registrace je zdarma ZDE. Jen přihlášenému registrovanému uživateli se připisují body za aktivity na sms.cz. Další výhody, které registraci na sms.cz získáš jsou ZDE.

Co za body získám?

Podívej se na seznam věcí, které si můžeš za bonus body vybrat.


Bonus ceny jsou zasílány jednou měsíčně pouze po území ČR a nejsou zasílány za aktivity, které nejsou spojeny s běžným užíváním sms.cz.
Film na DVD dle vlastního výběru

Tarif business pro levnější služby

více
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 13. 6. 2024 Svátek má Antonín
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz